SYMBIVITA

-

Lékařská poradna

Informační server o přístupu ke zdraví přirozenou cestou

Lékařská poradna - privátní

Privátní individuální internetová poradna ( PIIP ) SYMBIVITA

Dobrý den, vstoupili jste do placené nadstandardní internetové poradny, která má hlavní cíl:

  • důkladný rozbor Vaší zdravotní situace ze všech možných dostupných hledisek, s cílem pojmenovat příčinu nebo příčiny,
  • vysvětlení - co se v těle odehrává
  • z výše uvedeného se pak sestavuje program - ten je individuální a vychází ze zjištěné reality.


Nenahrazuje lékařskou ordinaci. To je základní věc, kterou si tazatel musí vždy uvědomit.

Po úhradě 600 Kč se tato PIIP stane na dobu 1 měsíce Vaším průvodcem a rádcem.
Zůstáváme stejným způsobem v kontaktu v průběhu celého procesu případného léčení. Internetová technika umožňuje přenos dat, obrázků, závěrů lékařských zpráv apod. takže informace mohou být dostatečné k tomu, aby se vytvořila dokonalá mozaika choroby, aby se dala provést analýza a učinit doporučení k vhodnému postupu léčení.

Symbivita touto formou nemůže vynechávat nebo obcházet stávající léčbu. Může klientovi ukázat možnosti, kombinace obou směrů. Klient Symbivity získává prostřednictvím internetu lékaře, který se seznámí s jeho problémem, a se kterým se může kdykoliv radit. To je přednost, kterou klasický proces zdravotní péče v praxi neposkytuje.


Než se rozhodnete klikněte si na níže vyznačené důležité články:

Nerovnováha života se projeví nemocí
Potlačování příznaku nevede k vyléčení
Cesta zpět ke zdraví
Totální změna


Bez prostudování této nabízené filozofie dalšímu postupu jen těžko porozumíte.

A proto Vám položím otázku, zda je pro Vás tato filozofie přijatelná a zda si dokážete na základě výše doporučených článků vyjasnit, co Vaše příznaky vlastně znamenají?

A máte zájem podniknout kroky k hledádní příčin Vašeho problému a tak vlastně začít cestu k léčení? Příčina vždycky existuje- bez výjimky - jde jen o to- dát si práci s analýzou a pojmenovat ji. A pak záleží na tom, jestli je možné ji odstranit nebo zmírnit a jestli existuje léčba. Je to přísně individuální.

Jestli není pro Vás tato filozofie přijatelná, pak Vám nemohu poradit a doporučím Vám, aby Vaše kroky vedly zpět k lékaři, který Vás zná a položte mu jasnou otázku: Co je příčinou mého problému ? Jestli užíváte nějaké léky, pak otázku rozšiřte : Léky, které užívám tu příčinu odstraňují ? A jestli ano, tak proč problémy přetrvávají ? Měli byste dostat uspokojivou odpověď. Společně situaci analyzujte, hledejte, vyšetřujte. Nenechejte se ukolébat, že je to normální. Nebo že se nedá již nic dělat. Žádejte podrobnější vyšetření, třeba i na vyšším, či specializovanějším pracovišti.

Jestli je pro Vás naše filozofie přijatelná, pak můžeme začít a níže napište svůj první základní, zatím jen stručný dotaz. Tím se dostanete přímo do PIIP poradny a bude s Vámi zahájena komunikace, při které se vyjasní další podrobnosti.

Nepoužívejte zkratky a dobře si zkontrolujte svou e-mailovou adresu, aby zde nebyly čárky, háčky, uvozovky apod. 10% dotazů se vlivem těchto chyb ztrácí. Je praktické, uvést také region, kde bydlíte.( město, okres, kraj..)

Internetová lékařská poradna?

V minulosti byla tato otázka nemyslitelná. Převažoval spíše negativní postoj: Ne, to není možné, lékař přes internet nemůže nahradit lékaře v ordinaci. To je jasný fakt a platí stále.

Číst více

Očko

Tato profese se již zažila, má starou tradici a je ve světě hojně používána. Hodně lidí tuto službu využívá i přesto, že existuje oficiální služba vyšetřovatele. Často se hodí, aby případ byl sledován souběžně ze dvou stran. Oficiálně a také individuálně. Proto si raději platí privátního detektiva.

Číst více


Váš dotaz

Přeji si dostávat bezplatný informační zpravodaj a možnost speciální nabídky Symbinatur

Zpravodaj emailem

Zadejte svou emailovou adresu pro zasílání informací o nových článcích, produktech a slevách.

Naše blogy

Pořádané akce

MUDr. P. Šácha
Nikolčice 316, 691 71
dfm(zavináč)symbinatur.com
Lékařská poradna - obecná
Lékařská poradna - privátní

Symbivita

Lékařská poradna
Symbivita © 2024