SYMBIVITA

-

Lékařská poradna

Informační server o přístupu ke zdraví přirozenou cestou

Máte první vrásky? Zkuste unikátní přírodní kolageny!


Toužíte po krásné a vypnuté pleti bez vrásek a jakýchkoli známek stárnutí? K dosažení tohoto cíle je nezbytná velmi důležitá bílkovina nazývaná kolagen. Tento elixír mládí se nachází v kostech, svalech, kůži, žilách, trávicím systému i ve šlachách. Zabezpečuje pevnost a pružnost pokožky a zároveň nahrazuje odumřelé kožní buňky.

V současnosti je známých minimálně 16 druhů kolagenu, jejichž úkolem je držet naše tělo pohromadě. S přibývajícími léty se tato mimořádně důležitá bílkovina, zejména po 26. roce života, přestává produkovat. Výsledkem je degenerativní proces zapříčiňující stárnutí, vznik vrásek, svěšené kůže a bolesti kloubů.

K čemu kolagen slouží?
- Zabezpečuje vypnutí pokožky,
- snižuje bolesti a degeneraci kloubů,
- pomáhá hojit děravé střevo,
- posiluje metabolismus,
- zvyšuje svalovou hmotu,
- posiluje nehty, vlasy a zuby,
- zlepšuje zdraví jater,
- působí proti kardiovaskulárním onemocněním.

Kolagen v podobě potravních doplňků
Přírodní potravní doplňky zaručují optimální přísun kolagenu do našeho těla. Pokud ale potřebujete doplnit hladinu kolagenu v těle rychle a efektivně, sáhněte po produktech založených výhradně na přírodní bázi.

Ashwagandha
je unikátně namíchaným extraktem z kořene indické rostliny. Ve východní medicíně se používá po staletí, ale do povědomí západní civilizace se dostala před nedávnem. Výzkum potvrdil, že ashwagandha obsahuje 800 přírodních sloučenin, jejichž směs působí proti stárnutí.

Moringa
Alternativou ashwagandhy je tato superpotravina. Jde o sušinu z listů léčivé rostliny označované jako strom života. Moringa obsahuje ve srovnání s tradičními potravními doplňky 4krát víc vitaminu A, 7-násobek vitaminu C, množství vitaminu E a zahrnuje v sobě až 46 antioxidantů. Je rostlinou s nejvýživnějším složením pro pokožku, schopnou vyléčit poškozené buňky a navrátit pleti elasticitu.

Flax Omega 3
Kouření, nadměrné požívání alkoholických nápojů a chudá strava se negativně odrážejí na naší pokožce. Také zánětlivé procesy výrazně přispívají k procesu stárnutí. Klinické studie pak dokazují, že protizánětlivý efekt Omega 3 mastných kyselin, nezbytný pro zpomalení stárnutí, má pozitivní vliv na naši pokožku.

Zdravá strava a kolagen
Nezapomínejte, že potravní doplňky nenahrazují pestrou stravu! Kromě přírodních doplňků musíte svému tělu zajistit i jídelníček plný pestré stravy. Takovýto příjem kolagenu bude samozřejmě pomalejší a méně efektivní, avšak neméně důležitý. Hlavním zdrojem kolagenu v naší stravě jsou potraviny s vysokým obsahem proteinů. Patří sem zejména hovězí a kuřecí maso, ryby a vaječné skořápky.

Zdroj: Avita.sk

Překlad pro SYMBIVITU: PhDr. P. Šáchová


Doporučujeme

  CURCUMIN LIPOSOMAL PLUS

  potravní doplněk antioxidant kurkumin z kurkumy v tekuté liposomální formě Jedna denní dávka obsahuje: kurkumin - 2 g fosfolipidy - 13

  Zjistit více

  JOY FLEX

  Výživový doplněk působící na udržení zdravých svalů, kostí a kloubních chrupavek. - Přírodní báze - Širokospektrální ú

  Zjistit více

  SUPER VITAMIN C

  Vitamin C je obsažen v různých druzích zeleniny a v citrusových plodech. Výborným zdrojem jsou šípky a často výrobci vitaminu C použí

  Zjistit více

  GLUTATHION LIPOSOMAL PLUS

  Glutathion, nejsilnější antioxidant lidského těla v tekuté, liposomální formě. Král antioxidantů: Glutathion je životně důležit

  Zjistit více

  PROBIOTIKA PLUS VLÁKNINA

  Probiotika obohacená o rozpustnou vlákninu inulinu, která plní funkci probiotik. Popis: Přispívá k normální funkci střevního traktu

  Zjistit více

Zpravodaj emailem

Zadejte svou emailovou adresu pro zasílání informací o nových článcích, produktech a slevách.

Naše blogy

MUDr. P. Šácha
Nikolčice 316, 691 71
dfm(zavináč)symbinatur.com
Lékařská poradna - obecná
Lékařská poradna - privátní

Symbivita

Lékařská poradna
Symbivita © 2022